Foto z Miss CB Ještěrka 2004

Tak už je to za námi. V pátek 21.01.2005 v Lidovém domě ve Frýdku-Místku se uskutečnil sraz Cíbíčkářu. Akce začala ve čtyři hodiny odpoledne. Vše proběhlo v pohodě a 99% zúčastněných bylo spokojeno. Nějaká výjimka se vždy najde, ale to nebudu komentovat.
Takže jak už je patrné z nadpisu na tomto setkání byla volena Miss. Miss byla zvolena ze všech žen co byly v sále. Nakonec jsme si jako Miss zvolili Chobotnici Poruba, první vicemiss se stala Lucka Frýdlant a druhou vicemiss se stala Majka Točna.

Setkání navštívilo něco kolem sedmdesáti CíBíčkářu, tak, tak jsme se tam vlezli. Jako hosté se účastnili Mirka 42 Hradec Králové (šéfredaktor Výzvy na kanále) a dokonce sám majitel Fa Allamat, Milan Allamat (děkujeme za podporu).
K poslechu a tanci nám hrál Milan Raškovice se svou spolupracovnicí Martou (taky děkujeme bylo to fakt super). Scukáček jsme museli ukončit s koncem provozní doby restaurace a to ve 23 hodin. Zbytek lidí se rozešel, nějaký ten úklid a to je vše. Viz níže alespoň foto našich miss.
Upozornění: Dvě z Missek jsou členky našeho clubu. Zkus hádat!?

 

Dnes jsem na tuto stránku přidal dvě fotky členů CBCS. Tyto fotky jsou publikovány se svolením našeho CB kamaráda Jindry sever Kopřivnice.

Na první fotce je Prezident CBCS Mates FM a Ředitel obchodního střediska Lumír Místek.

Na první fotce je Prezident CBCS Mates FM a Ředitel obchodního střediska Lumír Místek.

Na druhé fotografii je antisklerotička Naďa Frýdek spolu s Milanem Allamat další člen CBCS.

Na druhé fotografii je antisklerotička Naďa Frýdek spolu s Milanem Allamat další člen CBCS.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments